Upozornění: od 17. 12. 2018 dochází ke změně sídla naší kanceláře. Najdete nás na adrese Dobrovského 422/3

Poradenství

Cena projekčních prací je vždy individuální, proto před zahájením naší spolupráce obdržíte individuální cenovou nabídku a informace o průběhu další spolupráce.

 

Projekční činnost

V naší kanceláři, u Vás na pozemku či na stabě rádi poradíme s druhem konstrukce, s umístěním na pozemku, druhem materiálu pro Výstabu a Vašimi dalšími otázkami. Nejsme však schopni reagovat okamžitě když se mezi dveřmi či v telefonu klient zeptá bez jakých koliv informací "kolik u Vás stojí cena projektu", je to indivuduální, může stát tisíc korun, ale také může tento řád stonásobně převyšovat. Je to o tom, co od projektu čekáte, kde se stavba nachází, jak bude stavba velká, co vůbec je předmětem stavby, atd...., snažíme se provádět práci poctivě a proto naše práce patří k vyšším standartům v kategorii projekčních činností, ke každému klientovi přistupujeme individuálně a řešíme jeho "konkrétní" potřebu.

Bohužel nejsme pro Vás partneři pokud budete chtít za každou cenu ušetřit na kvalitě projektu, ctíme pravidlo že "ti šťastnější staví i jednou za život" a proto chceme aby se Vám ve Vaší nemovitosti líbilo byla účelná, pohodlná a splňovala jak podmínky stavebního zákona tak především představy klienta, které mu pomáháme splnit. 

 

Za poskytnutí odborné konzultace účtujeme částku 500,- / hod bez DPH.

V případě podpisu smlouvy o dílo Vám bude o uhrazenou částku snížena konečná cena díla.

Copyright © 2016 Jprojekce.cz | Webdesign: IR-webdesign.com | Odkazy | Seznam referencí

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace