Námi nabízené služby

Více informací

O nás

Kancelář jsme založili v roce 2009, postupným nabíráním zkušeností jsme se snažili plnit přání našich klientů. K dnešnímu dni máme za sebou projekty od drobných realizací až po stamilionové realizační investice. Těžíme z toho, že naši klienti se na nás mohou spolehnout, jsme pro ně partnery a především oporou. Návrat klienta je pro nás tou nejlepší zpětnou vazbou a pro dlouhodobé spolupráce nabízíme zajímavé bonusy.

Máme zkušenosti a reference, jak pro potřeby soukromého investora a developery, tak pro státní správu a organizace samospráv.

Díky pravidelnému vzdělávání držíme trendy s novinkami ve stavebnictví. V projekční činnosti držíme krok s nejnovějšími trendy a rozšířili jsme možnosti i o projektování v BIM.

Od začátku působení naší kanceláře cílíme na nízkoenergetický standard a úsporu energií. Toto téma je v současnosti velmi aktuální a je naší výhodou nabídnout v tomto směru bohaté zkušenosti.

Máme bohatou praxi s projekční činností, která je koncipována pro potřeby dotačních titulů a specifických výzev, směrovaných zadáním z ministerstev ČR tak i ze zadávacích podmínek Evropské unie.

Copyright © 2022 jprojekce.cz | Webdesign: Tvorba web stránek - IR-webdesign Vyškov

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace